Březen 2011

Textura 02

27. března 2011 v 20:05 | Gormal |  Vzorky / textury

Z různého experimentování nakonec vznikla tahle textura. Třeba se někomu bude hodit... :)Colours

19. března 2011 v 6:30 | Gormal |  (Ne)nastavené
Tento vzhled má nastavení, které po omezení motta na délku 255 znaků, nelze použít. Protože nemám čas a ani chuť to přenastavovat, dávám k dispozici aspoň staré nastavení - zájemci si mohou nastavení upravit.


Asi před třemi měsíci jsem dostala takovou krásnou myšlenku, že bych vytvořila kolekci různobarevných vzhledů, které by se lišily pouze hlavním obrázkem. Hezké, že? A jak to dopadlo? Vytvořila jsem jeden, který se mi přestal líbit a proto dva měsíce ležel v "šuplíku". Pak jsem se k tomu vrátila a dotvořila jsem druhou barevnou verzi. A u toho jsem skončila. Ale nouze je nouze a proto jsem se včera dokopala k jejich nastavení (aby tu taky něco přibývalo). Výsledek je možno vidět níže...

Prvotní myšlenka se taky opírala o hodně individuální nastavení, což se nakonec podle mě docela povedlo. Máte možnost si nakombinovat horní popisky, jak se vám zlíbí (výběr ze 16ti nadepsaných popisků + prázdný popisek), do uvítacího textu si můžete napsat cokoliv uznáte za vhodné, tlačítko "více" pod textem můžete a nemusíte využít - stejně jako oddělovače* textu v šedém horizontálním menu. Taky je čistě na vás, jestli budete mít postranní menu nebo ne a zda bude vpravo či vlevo.

Rozdíly můžete vidět na zkušebních blozích - na fialovém nejsou použity oddělovače a postranní menu, na červeném oddělovače jsou a menu je vpravo.

* V Operě a Google Chrome oddělovače sedí přesně, v Internet Exploreru a Mozille Firefoxu jsou o 1-2 pixely posunuté směrem dolů.


Jen doufám, že downloady obsahují vše, co mají (a že je to správně), nastavovala jsem to v noci, značně znavená :D.
(Pokud ne, tak mě prosím upozorněte. Děkuji.)


Pixelové vzorky

17. března 2011 v 23:48 | Gormal |  Vzorky / textury

20 pixelových vzorků. Už to je na internetu tolikrát, že je mi až blbý to sem dávat znova. Ale co... Užívejte v míru, ale prosím nepřivlastňovat si a nedávat ke stažení na jiné stránky. Děkuji.

Obsahuje pouze soubor PAT pro Adobe PS a náhled. PNG pro jiné editory jsem tentokrát nedělala, I'm sorry.


(Kliknutím náhled zvětšíte.)Popisek 08

17. března 2011 v 20:47 | Gormal |  Popisky

Když už nic jiného, tak aspoň další sada popisků do menu - ve 4 barvách.

Složka obsahuje about, affs, autor, autorka, blog, contact, galerie, gallery, icons, ikonka, info, kontakt, links, menu, navigation, oblíbené, odkazy, rubriky + prázdný popisek + PDS + písmo.


Avatar 2

7. března 2011 v 13:26 | Gormal |  Objednané layouty