Červen 2011

Update #17

16. června 2011 v 19:48 | Gormal |  Updates
Jako první věc bych se ráda omluvila, že nejsem tolik aktivní na blogu a zanedbávám vás. Bohužel není většinou čas. A když už je čas, tak není chuť nebo inspirace. Tentokrát se nebudu vymlouvat na školu, protože na tu jsem se "tak nějak" vykašlala. Ne úplně, ale zjistila jsem, že FIT VUT je pro mě moc těžká a moje líná povaha to prostě nedává :). Takže od září se nejspíš budu vyskytovat v Ostravě (znovu informatika, na FEI).

Druhá věc je - dá se říct - příčina mé neaktivity. Od března "brigádničím" jako externí grafička pro jeden webový projekt (stránku). Jsem vážně spokojená, protože jsem se konečně odpíchla a začínám pronikat do té komerční sféry :). Pracuju z domova, což je pro mě nesporná výhoda. Díky tomu mi ovšem nezbývá tolik času na blog. Docela mě to mrzí, protože jsem měla v plánu spoustu věcí. Ale tak snad se k nim časem dostanu.

O prázdninách snad budu mít trochu víc času, ale žádná sláva to taky nebude. Přibude mi ještě jedna brigáda, nějaký fesťák a dovolená... Což mi připomnělo - jedete někdo na MOR? Se mnou nechce nikdo jet a já nechci jet sama :D.

Lay #18

4. června 2011 v 17:09 | Gormal |  Bývalé vzhledy blogu

Tak tu máme další kabátek pro blog. Oranžový. Hodně oranžový :D. Dá se říct, že jsem s ním celkem spokojená, záhlaví je jednodušší, ale zato jsem se snažila vyšperkovat zápatí (respektive dolní box). Ve Firefoxu vám asi nebudou přesně sedět oddělovače v dolním boxu, ale s tím už fakt nic neudělám. V ostatních (běžných :D) prohlížečích by to mělo být OK.

Seznam mých oblíbených blogů najdete pod tlačítkem "Vše" u Odkazů, přišlo mi kruté vybírat pouze 4 oblíbené, takže jsem to vyřešila takhle :).