Updates

Update #21

26. března 2012 v 11:39 | Gormal
Hola děti :).
Tak se po pár měsících zase ozývám. A samozřejmě to není jen tak. Abych úplně nevypadla z formy, střihla jsem si jeden lehčí layout. Po grafické stránce jako od začátečníka, ale tak co už... Není inspirace (a posledních pár měsíců ani chuť...). Vzhled je webový a pro neznalce, ten fešák je Sonny Sandoval z P.O.D. =D.

No, co bych tak ještě dodala. Ono asi ani není moc co říct. S mou aktivitou zde na blogu je to bída a bohužel to bída i nadále zůstane. Nejspíš se ozvu zase za pár měsíců. Tak čusárna a užívejte si sluníčka ^^


Update #20

28. prosince 2011 v 20:28 | Gormal
Jeej, to jsem se opravdu tak dlouho neozvala? Hanba mi! Hmm, možná bych se mohla vymluvit na školu, ale nebyla by to tak úplně pravda :D. Samozřejmě taky jsem měla spoustu zápočtových písemek, projektů, úkolů a zkouškové nám klepe na ramena že? Jenže když se chce, tak se ten čas najde. Ovšem ta chuť je to, co mi teď tak nějak schází. Ale mám tolik restů, že se až stydím. Takže jsem se rozhodla si pěkně napsat seznam a postupně ho plnit. A protože se samozřejmě bavím o grafické činnosti, tak jsem se do toho prvně musela zase trochu dostat. Proto (a taky protože je celé Vánoce poslouchám :D) vznikl webový lay s Florence and the Machine. Možná by se na závěr hodilo přislíbit, že to tu nebudu tak zanedbávat, ale obavám se, že by to byl zase jen planý slib. Takže (se) zas na nějakou dobu prostě zde(j)chu.


P.S.: Já Vám letos ani nepopřála k Vánocům! :/ Tak aspoň do toho nového roku hlavně zdraví, štěstí, lásku a úspěch :).


Update #19

5. listopadu 2011 v 22:18 | Gormal

Tento týden byl docela náročný. Měla jsem ve škole dva testy (ale oba dopadly úspěšně ^^) a celkově mi připadl takový... divný :D. Nicméně jsem přidala novou grafiku. Možná jste si všimli, že postupně doplňuji článek s volnými vzhledy na blog.cz, dál jsem konečně dodělala lay pro Dragell a taky jsem trochu oprášila svoje retušovací schopnosti :D. Nejsou to žádné zázraky, ale aspoň už blog nestagnuje a něco se tu děje. Jak jsem se onehdá zmiňovala o té rekonstrukci - tak to je ono :D. Styl přidávání grafiky zůstává stejný, pouze u layů se to bude lišit. Pro každou rubriku (na blog.cz, na web, nenastavené, na přání) jsem udělala jen jeden článek, kde je přehled všech vzhledů. Proto pokud přidám nějaký nový vzhled, tak budu psát update, ve kterém Vám to oznámím. Tochu obšírně vysvětlené, ale dnes už mi to nemyslí XD. Snad jste to pochopili :).Rekonstrukce

23. října 2011 v 18:19 | Gormal

Rozhodla jsem se to tu trošku překopat. Promazávám články i grafiku, bude nový styl přidávání layoutů (za inspiraci děkuji Freezy :D) a možná se dočkáte i nového nastavení volných layů na blog. Nebude to hned, přece jen se musím věnovat i jiným věcem, ale raději to sem píšu, abyste se nelekali a abych nemusela odpovídat na komentáře :D.LC

30. září 2011 v 17:24 | Gormal

Layouts.blog.cz


Áno, áno - LC žije. A protože se mi to tady nechce všechno vypisovat znovu, věřím, že si přečtete uvítací článek, kde najdete odpovědi na své otázky :D.Update #18

13. července 2011 v 0:43 | Gormal

Extra krátký update :D ↓
Sice to na blogu asi ani nebude znát, ale ode dneška do pondělí jsem na Masters Of Rock, tudíž má aktvita bude zhruba stejná - čiže nulová :D.

Ale ještě než Vás opustím, hodím sem jeden odkaz. Ano, už i já. :)
Update #17

16. června 2011 v 19:48 | Gormal
Jako první věc bych se ráda omluvila, že nejsem tolik aktivní na blogu a zanedbávám vás. Bohužel není většinou čas. A když už je čas, tak není chuť nebo inspirace. Tentokrát se nebudu vymlouvat na školu, protože na tu jsem se "tak nějak" vykašlala. Ne úplně, ale zjistila jsem, že FIT VUT je pro mě moc těžká a moje líná povaha to prostě nedává :). Takže od září se nejspíš budu vyskytovat v Ostravě (znovu informatika, na FEI).

Druhá věc je - dá se říct - příčina mé neaktivity. Od března "brigádničím" jako externí grafička pro jeden webový projekt (stránku). Jsem vážně spokojená, protože jsem se konečně odpíchla a začínám pronikat do té komerční sféry :). Pracuju z domova, což je pro mě nesporná výhoda. Díky tomu mi ovšem nezbývá tolik času na blog. Docela mě to mrzí, protože jsem měla v plánu spoustu věcí. Ale tak snad se k nim časem dostanu.

O prázdninách snad budu mít trochu víc času, ale žádná sláva to taky nebude. Přibude mi ještě jedna brigáda, nějaký fesťák a dovolená... Což mi připomnělo - jedete někdo na MOR? Se mnou nechce nikdo jet a já nechci jet sama :D.

Update #16

3. dubna 2011 v 21:51 | Gormal
Nejspíš jste si všimli "drobných" změn tu na blogu. Není to jen design, ale i způsob přidávání grafiky a článků, kdy nejnovějších 8 prací se zobrazuje na hlavní stránce a jejich náhledy odkazují na články s těmito pracemi. Moje kecy, co tak ráda nazývám jako Updates, přesídlily do menu do kolonky Co se děje. Vše ostatní najdete v menu pod Kam dál nebo v horní navigaci.

Taky Vám připadne, že se ten blog najednou nějak smrskl? :) No, každopádně uvidím, jak se mi tento způsob osvědčí. Třeba se zase vrátím ke starému dobrému přidávání článků...


Update #15

26. ledna 2011 v 20:04 | Gormal
02
Nestíhám, nestačím... Heslo letošního roku. Ale doufám, že brzo už budu mít po zkouškách (v pátek mám ještě jednu, tak doufám, že to vyjde a budu mít aspoň ten týden prázdniny). Jinak co se týče grafiky, tak mám dělat ještě 3 objednávky (na řadě je Bajka, Lucy a Janča - to jen tak pro orientaci), taky bych ráda udělala nějaký volný layout na blog a když už budu v tom, měla bych oprášit i kódování... A taky jsem chtěla udělat nějaký další tutoriál, vytvořit layout na můj web a věnovat se účtu na DA. To jsem fakt zvědavá, kdy to všechno zvládnu.


Mimochodem, pokud máte nějaké zvláštní přání na tutoriál, můžete mi ho napsat do komentářů. Pokud to bude zajímavé a bude to v mých silách, pokusila bych se ten "tutoriál na přání" vytvořit.


Jinak mám pro vás takový malý tip. Pro většinu grafiků to nebude nic nového, ale občas se setkávám s tím, že lidé používají písma, která nemají českou diakritiku. Což pro ty zkušenější a šikovnější sice není problém, ale přesto... Existuje spousta pěkných českých písem a pro ty z vás, kteří na ně ještě na netu nenarazili, zkuste se mrknout třeba na www.ceskefonty.cz nebo www.ceskefonty.ic.cz.


To je ode mne prozatím vše.

(Díky Aný za ty smajlíky, jsou boží :D)
02

Pochlubte se

24. prosince 2010 v 21:53 | Gormal
02Taak, já už to mám za sebou... Jako každý rok Vánoce nějak moc neřeším. Vím, že když potřebuju peníze na něco důležitého, můžu přijít a poprosit o ně (odbočka - docela mě začíná štvát, že si ještě nevydělávám, přeci jen jsem na to už dost stará a vlastní finance... áách). Ale Vánoce jsou pořád tak nějak možnost, kdy si můžete přát i věci, které jsou pro vás normálně nedosažitelné.
02

Tak šťastný a veselý

24. prosince 2010 v 4:39 | Gormal
02
Normálně to nedělám, ale nějak na mě spadl splín a tak jsem si zapla PS a vytvořila jednoduché přání. Nemám moc ráda okecávání, proto nečekejte 20ti řádkové přání, jen stručně - užívejte si volno, užívejte si svých blízkých, mějte úsměv na tváři a hakuna matata!


02


Update #12

14. prosince 2010 v 18:23 | Gormal
02
Tááák, po delší době se zase ozývám :). Ve škole byl záhul, ale teď mám trochu volněji, tak jsem se rozhodla dát nějaké starší laye volně ke stažení. Konkrétně jsou to:


Japan

Užívejte v míru :D.


Jinak co se nějakých novinek týče, mám hotové dva layouty na přání, takže se tu asi v brzkých dobách objeví.

Stále mi chodí maily s objednávkami - pro ty, co to ještě neví, nové objednávky nepřijímám, layouty co tu zveřejňuji jsem dělala jen "výjimkám" (většinou jsem jim už dělala layout dřív a mám s nimi dobré zkušenosti, proto jejich objednávky beru).O víkendu 3.-5. jsem živořila u Acris :D. Tímto jí děkuji za pohostinnost a perfektní víkend. Bylo fajn na chvíli vypadnout a o nic se nestarat :).Huuu, vždycky toho mám tolik co naspat a když se k tomu konečně dokopu, tak mě nic nenapadá... Jsem hrozná :D.
No tak nic, končím...

Mějte se

02


Update #11

26. října 2010 v 13:51 | Gormal
02
Áno, žiju. Bídně, ale přece :D. Když už sem nepřispívám s mou vysoce kvalitní grafikou, tak jsem se rozhodla vás aspoň obšťastnit svým výkecem. Jste rádi co? :D

Ten čas tak strašně, ale strašně letí. Dnes jsem zjistila, že asi za 14 dní píšu první půlsemestrálku... a nic z toho neumím. Mě je taaak blbě. A to mě ještě čeká odevzdávání a obhajoba projektů. Kam jsem se to dostala :D. Kdybych se tedy příštích 14 dnů neozývala, důvod je jasný.

Nechápu, jak někdo může stíhat tolik věcí (škola, koníčky, hospoda...). To se mi asi nikdy nestane :D. To je ta moje slabá vůle. Každej týden si říkám, že teď už fakt začnu a kde nic tu nic. Pak to tak dopadá.

***

Hmm, nevím, co bych vám ještě řekla. Mám pocit, že to jde se mnou z kopce :D. A podzimní "nálada" tomu ještě dodává. Snad se časem zase ozvu. A pokud jsem někomu neodpověděla na mail nebo tak něco, radši se mi ještě připomeňte (pokud to bylo něco závažného).


Lovu zdar

02

Update #10

14. září 2010 v 10:21 | Gormal
02
Zešílíím, normálně mi hrábne! Aaaghr... Sousedi už asi 14 dní (naštěstí ne v kuse) něco "vylepšují" a neustále VRTAJÍ! Jak je to krásné, když vás v 8 ráno (rozumějte, já mám v tu dobu půlnoc) vzbudí zvuk vrtačky vrtající do zdi T___T. Ani hudba to nepřehluší, nic... Vrrrrr...! Pomoc.


No, mám novou závislost. Zasvěcení vědí XD. Looklet je hrozně návykovej :D. Když chcete zabít čas, tak je to ideální. Kdo neví, o co go, nechť počekuje a pokud chcete vidět mé kreace, následujte odkaz ZDE.


Pomalu ale jistě se chystám na odjezd na koleje a nástup na školu... Už aby to bylo za mnou, nesnáším to úvodní přizpůsobování se a seznamování... Grr. Ale jinak se docela těším XD (bez ironie).


I Don´t Like The Drugs But The Drugs Like Me


Když tady tak poslouchám tu písničku, tak jsem si vzpomněla na Requiem za sen (ČSFD). Viděli jste ten film? Já se na něj už dlouho chystala a dostala jsem se k němu včera. No... Někde v těch komentářích na ČSFD je napsáno, že k němu máte sedat s dobrou náladou, páč na konci budete tak zdeprimovaní...
A je to naprostá pravda, ty pocity se asi ani nedají popsat. Je to skvěle udělaný, je to surově realistický a...

A radši přejdeme k něčemu veselejšímu. Co třeba taková romantika? XD Když jsme u těch filmů, tak ještě jsem se dívala na Iluzionistu (ČSFD). Je to oddychovka, možná nijak zvlášť úžasná, ale za zkouknutí stojí :).


No, to by tak pro dnešek stačilo :D

02Update #9

28. srpna 2010 v 0:51 | Gormal
02
Jsem doma děti XDD.
Když tak koukám, ani jsem vám já nezdvořák neřekla, kam že to jedu :D.

Update #8

20. srpna 2010 v 21:39 | Gormal
02
Opět přináším nějaké žhavé infoXD.

Dnešním dnem mi skončila brigáda a to hlavně proto, že zítra odjíždím na dovolenou. Tudíž tu příští týden nebudu. Žádný nový layout v zásobě sice nemám, ale přesto jsem přednastavila pár článků, jedná se o moje výtvory do [chall u Lucissh].

Hmm, co bych vám tak ještě řekla?:DD

Ta [soutěž na MCZ] končí v neděli, takže finišujeme s hlasováním:DD.
Já vím, už jsem s tím otravná, ale As by mě zabila... Za většinu (tak 99%) hlasů vděčím jí, ptž je sháněla převážně ona, ovšem teď si odjela do jakejchsi Smradic a já dostala nakázáno udržet se na začátku 2. strany... Jsem na začátku 3.:DDPromiň, já se fakt snažila!


Hmpf, to je tak asi vše, ne?:DD


02

Update #7

17. srpna 2010 v 0:57 | Gormal
02
Táák jo, pravidelná dávka novinek, které všechny zajímají:DD.
Budu stručná, páč se mi chce spát XD.


Laye na přání, které jsou již volně ke stažení:Pomlčím, jsem nakrknutá. Jak si někdo může objednat lay, mít ho tam s bídou 10 dní a pak mi napsat objednávku na další lay? Ještě když mám obj. uzavřeny... Tak to nee hochu, zapomeň.


Grr, jdu spát, aloha.
02
:DDMimochodem, pořád ještě probíhá hlasování na MCZ:DD.
Colu, jedině Colu XD

8. srpna 2010 v 0:48 | Gormal
02

No dobrá, normálně to nedělám, ale tenhle článek je tu jen proto, že chci poníženě prosit o vaše hlasy... Na [MyCokeZone] probíhá soutěž o zrcadlovku a to bych nebyla já, abych to aspoň nezkusila... Nečekejte žádnej zázrak, zas tak moc jsem si s tím nevyhrála (aneb lenost nadevše), ale přesto bych byla vděčná za vaše hlasysmile


Takže pokud budete tak vlídní XDD, tak na [této stránce] zadejte do hledání gormal22 a mělo by vám to najít dva stejné návrhy (nevím, proč je to tam dvakrát). Hlasujte prosím pro ten první (kliknutím na lahve vedle jména - oblíbenost od 1 do 5).


01
02


Děkuji mockrátsmile02

Update #6

30. července 2010 v 23:10 | Gormal
02
Echm, asi jste si všimli, že jsem byla lehce neaktivní:DD

Holt prázdniny jsou prázdniny, nějak to všechno nestíhám, když nejsem na brigošce, tak někam jedu nebo dospávám akce atd.
Nicméně přes víkend bych ráda doděla resty a pak se vrhnu na nějakou grafiku, snadsmile

02

Update #5

14. července 2010 v 17:19 | Gormal
02
Tak dětičky, jsem mimo provoz, opájím se hudbou na MORu (článek je přednastavený, stejně jako další),
takže pokud po mně něco nutně potřebujete, budu k zastižení nejdřív v pondělí večer (i když spíš až v úterý XD).
Tož sa tu mějte, práci čestUpdate #4

18. června 2010 v 19:35 | Gormal


Písnička, co mě poslední dobou hodně oslovuje, nevím proč, nejspíš je to mou náladou na bodě mrazu.


Drowning Pool - 37 Stitches
02

Takže (měla bych si najít jiný slovo, kterým budu začínat každý článek XD), malý update:

• lay Amy Lee 2 je volně ke stažení

Země Menotlek též

• a znovu opakuji, že laye na přání nedělám, ty které uveřejňuji si jejich majitelé objednali už dříve (převážně), netřeba mě bombardovat na mailu a ICQ a netřeba se ptát "Proč mi ho neuděláš, když jsi ho ostatním udělala?" - četli jste pravidla? Pokud se mi to téma nelíbí, tak to prostě dělat nebudu. Tečka.


Jinak se mějte hezky a užívejte života =)
02

Update #3

25. května 2010 v 16:21 | Gormal


No, tak je tu ten nový lay... Chtěla jsem něco tmavého, ale vůbec se mi nedařilo, takže jsem skončila u fialové :D No co už.

"Velká" změna je ta, že jsem svou "velmi obsáhlou" literární tvorbu přesunula na druhý blog :D

Eh, to je zatím asi vše, zbytek dodělám tak nějak časem XDD


Update #2

23. května 2010 v 13:06 | Gormal

Hm, slíbila jsem, že po matuře budu dělat designy na přání.
Vetšina z vás na to čeká, co? Bohužel, ještě vás musím zklamat.
Chci si dát chvilku oddech od různých požadavků atd.
Nicméně, s pár lidma jsem se na layi na přání domlouvala a psala jsem jim, ať se mi připomenou :D
Tak se mi prosím připomeňte :D

To je jedna věc, kterou chci udělat. Další je ta, že konečně budu mít čas taky na svůj blog.
Takže až mě políbí múza, tak zde bude nový lay a s ním to tu taky trochu překopu.
Konečně se to tu pohne.

To je skromný plán na červen.
XD


*začni se dusit, prosíím*

19. května 2010 v 18:43 | Gormal

Aneb taktika na maturitní zkouškuXD
Pořád to nechápu, ale mám to za sebouA úspěšně, což je největší haluz... Měla jsem takový štěstí, že byste nepochápaliAni nevím, co jsem tam blekotala
Zatím se mějte fanfárově a vy, co vás to ještě čeká - no stress, je to fraška :D


Quiet, like the snow

10. května 2010 v 20:04 | Gormal


Abyste neřekli, že vás zanedbávám, tak se opět hlásím s čerstvými novinkami ze světa i z domova:DD.

Začal mi svaťák a já se ještě nepodívala ani na jednu otázku... Ale zítra fakt začnuXD.
Kupodivu stále take it easy... No, s jedničkou ze slohovky se taky není čemu divit že:DD.
(toho smradu si nevšímejte).

Na češtinu tedy nejspíš zvysoka kašlu, zbývá mi AJ, M a ICT. S ájinou to bude horší...
Dnes jsem seděla u PS a tvořila náhled webu do BGC.
No jo, dám vám sem náhled samozdřejmě:DD.(klikni pro zvětšení)
Nebudu se k tomu vyjadřovat, moje představa se značně lišila. Jediné, co se mi líbí, jsou ty osmičky ∞ .
_________________________________________________________________


A na závěr pár songů, který si teď pouštím stále dokola:


1) [ZDE]
The Devil Wears Prada - Louder Than Thunder

...no, co k tomu říct, prostě aaach. Na tenhle song jsem přišla náhodou a hodně se mi zalíbil. Má v sobě (aspoň pro mě) hodně emocí. Nedoporučuju poslouchat, pokud máte špatnou náladu :D.


2) [ZDE]
Aretha Franklin - Respect
(toho videa si nevšímejte XD)

3) [ZDE]
Aretha Franklin - Chain Of Fools

Aretha Franklin, k tomu není nutno nic psát, je prostě úžasná. Hodně (mladých) lidí její písničky zná a přitom neví, že to zpívá ona (ach ten češtin XD). A je to škoda.a
Lenny Kravitz

4) [ZDE]

A trochu z jiného soudku. Nač spěchat, že? Něco na odreagování, Lenny má skvělý písničky :).

Vzhledem k tomu, že mi opět a stále nejdou vložit videa, proklikejte se na youtube.

Zdar.
 
 

Reklama
Reklama